anasayfa

Evİnİzİ Süsleyen marka

Biz Kimiz ?

Rakam Halı, üretimine ve uluslararası ticaretine 1940 yılında başlamıştır. 1940-1955 yılları arasında el üretimli Türkiye menşeli çekmeli tezgahlardan günümüze kadar, 1955-1975 yılları arasında elektronik üretimli Türkiye menşeli tek motorlu elektroniksiz jakarlı tezgahlardan, 1975-1990 yılları arasında elektronik üretimli Türkiye menşeli çok motorlu elektronik jakarlı tezgahlardan, 1990' lı yıllardan sonra Belçika menşeli son sistem elektronik tezgahlardan bilgisayarlı üretim teknolojisine sahip bir çok değişimlerden başarı ile geçmiştir.

Bu süreçten itibaren firmamız hem fiziki hem de teknik donanım olarak hızlı bir şekilde teknolojiyi takip ederek günümüze kadar üretimine sistemli bir şekilde devam etmiştir.

Toplamda 25.000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren firmamız sektörün çok önemli bir üreticisidir. Üretimimiz hammadde menşei olarak P.P. BCF, Heat-Set,Frize, Shaggy, akrilik ve polyester 'den üretilen parça ve duvardan duvara halılardır. Firmamız parça halı üretimin de yıllık kapasite olarak 12.000.000 m2'dir. P.P. iplik üretimimiz yıllık olarak 12.000 ton dur.

Üretim akışı olarak, kendi üretim iplikleriyle, sahip olduğu modern teknik donanımlarıyla en üst düzeyde parça halı ve duvardan duvara halının yapılmasında her türlü geleneksel ve modern makine teçhizatıyla mevcut dokuma sistemini en iyi şekilde kullanarak, makine halısı sektöründe haklı yerini almıştır.

Bütün bu birleşimler sonucu kendi yapısına uygun modern donanımlı üretim, iplikten dokumaya, oymadan halı tıraşına kadarki her aşamayı takip ve kontrolünün, alanın da en iyi kişiler tarafından yapılmasıdır. Bunların üretim sırasında kalitemizi en üst düzeye çıkartacak teknolojileri kullanarak, en hızlı şekilde müşterimize bunu kalitede ve rekabette yansıtarak müşterilerimize Rakam Halı ile çalışmanın farkını gösteriyoruz. Tüm bu nedenler başarımızın ve sektöre yön veren bir üretici ve ihracatçı firma olmamızda çok önemli etkendir.

Neden Rakam Halı?


--Mükemmel müşteri servisi ve rekabet edebilir ücret politikası belirlemesi,
--Üretimin en iyi uzmanlar tarafından yapılmış olması,
--Sektöre sürekli değişiklikler sunarak ilklerin firmamız tarafından piyasaya sunulması,
--Kendi iplik üretimimizin tüm dünya trendlerine uygun şekilde yapılması ve sürekli en heyecanlandırıcı yenilikleri sunması,
--Her türlü sorunu, zaman ve mesai durumunu nazarı dikkate almadan zamanında ve istenilen şekilde çözen yönetim ve pazarlama anlayışı.

katalog
iletişim
medya

Markalarımız

Gümüşser Carper

Gümüşser Carpet

Bizim markamız olan Gümüşser carpet sizlere aynı kalite ve şıklığı sunmaktadır
www.gumussercarpet.com

Begendi Carpet

Beğendi Carpet

Bizim markamız olan Beğendi carpet sizlere aynı kalite ve şıklığı sunmaktadır
www.begendicarpet.com